O mnie

Przez ponad dekadę byłam całkowicie zachwycona fotografią. Wzięłam aparat fotograficzny, poszłam na zajęcia z fotografii i wpadłam w nałóg. Po tym, jak na świat przyszedł mój porywczy, słodki i uśmiechnięty mały człowieczek, porzuciłem karierę jako asystent prokuratora okręgowego, by zostać z nim w domu. Zacząłem opisywać jego życie na zdjęciach i szybko zrozumiałem, że fotografowanie noworodków, niemowląt, dzieci i rodzin jest moją pasją. Nasza córeczka przybyła w 2011 roku, co doprowadziło do nowej obsesji uchwycenia jej życia na każdym kroku. Moja pasja do fotografii przekształciła się w biznes, a dziś jestem teraz błogosławiony, aby pomóc innym rodzinom uchwycić te ulotne chwile dzieciństwa, które zawsze będą pielęgnować.

Uwielbiam moją rodzinę, przyjaciół, czytanie, sport, filmy, wino, słodycze, Podróże (tylko cierpliwie czekając, aż mój syn i córka będą na tyle dorośli, aby pojechać z nami do Hiszpanii), zakupy, zakupy rekwizytów fotograficznych i śmiech aż bolą mnie boki.

Twoja sesja ze mną nigdy się nie spieszy. Nigdy nie będziesz musiał czuć się niespokojny o uzyskanie ich do uśmiechu, ponieważ każda sesja jest zrelaksowany i zabawy. Twoje dziecko może potrzebować uścisku, przekąski, a nawet trochę głupiego czasu, aby poczuć się komfortowo przed kamerą. Noworodek może potrzebować kilku przytulanek lub czasu na karmienie. Lubię ten przestój, aby poznać swoją rodzinę jeszcze bardziej, tworząc połączenie, które wpłynie na twoje zdjęcia.

Jeśli jesteś gotowy na doświadczenie, które jest zabawne, fantastyczne, wyjątkowe i wspaniałe, jestem twoją dziewczyną! Nie mogę się doczekać pracy z twoją rodziną.