Sesje dziecięce Kraków

Jako fotograf dziecięcy Kraków i matka, wierzę, że pierwszy rok życia zasługuje na uwiecznienie na zawsze w obrazach. To czas, który powinien być powolny, więc możesz się nim cieszyć. Ale to jeden z najbardziej ulotnych momentów w życiu twojej nowej rodziny. To czas, który powinien się cieszyć na zawsze. Fotograf dziecięcy, może pomóc mieć zapis tych wyjątkowych czasów. W rezultacie, otrzymasz piękne zdjęcia z przytulny mały pakiet, który będzie ceniony na zawsze. Specjalizuje się w dostarczaniu tych wspaniałych zdjęć miłości swojego życia poprzez jej fotografii.

W moim studiu w Krakowie jest wszystko, czego potrzeba, by sfotografować twoją małą. Od rekwizytów i koców po opaski i kapelusze. Nie musisz przynosić niczego oprócz swojego pięknego noworodka. W nowonarodzonym studio znajduje się wygodna część wypoczynkowa. Rodzice mogą się zrelaksować i obejrzeć fotografa z Dallas newborn w akcji.

Podczas gdy wszystkie sesje dziecięce odbywają się w moim studio. Przez cały rok oferuje także sesje dziecięce studyjne i plenerowe. Od noworodka do dziecka, rodzice znajdą pakiet, który pasuje do ich potrzeb i budżetu.

Sesje dziecięce plenerowe odbywają się w pięknych miejscach na terenie Krakowa. Nasza lokalizacja zapewnia wspaniałe tło i wspaniałe oświetlenie dla jej wspaniały zachód słońca fotografii. Wraz ze wszystkimi rekwizytami, kocami i kapeluszami do fotografii noworodków i dzieci, studio oferuje suknie ciążowe dla klientów do wykorzystania. Jako fotografka dla dzieci i noworodków, skupiam się na uchwyceniu miękkiej dobroci Twojego małego pakietu. Podczas gdy są rekwizyty, kapelusze i koce dla niemowlęcia, nie odwracają One uwagi od szczegółów noworodka jak malutkie, idealne palce i pulchne, małe policzki.

Ze mną jako fotografem dziecięcym, otrzymasz wspaniałe zdjęcia Twojej rozwijającej się rodziny. Studio oferuje obrazy cyfrowe ze wszystkimi pakietami. Tak więc otrzymają Państwo edytowane pliki cyfrowe z wydaniem wydruku. Oferują również usługi poligraficzne z profesjonalnego laboratorium. Tak więc, można uzyskać profesjonalne odbitki, albumy, płótna i niestandardowe drewniane bloki do wyposażenia w domu w przystępnej cenie.