Sesje noworodkowe

Ceny sesji mogą się bardzo różnić wśród fotografów. Często fotograf noworodkowy pobierają wiele opłat: opłaty za siedzenia, opłaty za zdjęcia, opłaty za tło i opłaty za edycję. Niektórzy fotografowie są nawet niejasne co do tego, co otrzymasz ze swoją paczką.

Ja lubię utrzymywać ceny proste i przejrzyste, co otrzymasz. Żadnych zarzutów i niespodzianek. Pakiety zawierają opłatę za siedzenie, opłaty za edycję, a otrzymasz cyfrowe kopie zdjęć wykonanych w Fotografia noworodkowa.

Otrzymanie kopii cyfrowych pozwala na wybór z wybranego laboratorium druku i wydrukować tyle zdjęć, ile chcesz.

Gorąco polecam do wybranego laboratorium. Można zobaczyć ceny z wyprzedzeniem, aby przygotować się do kosztów druków. Będziesz mile zaskoczony.

Chce, aby twoje doświadczenie w fotografii noworodkowej było jak najbardziej bezstresowe. Mocno skupia się na jakości swoich portretów, biorąc pod uwagę każdy szczegół. Ponieważ noworodki często nie wykonują ton ruchu, pomysł wysłania pięćdziesięciu zdjęć z pięciu ustawień może wydawać się przytłaczający dla rodziców. Lubię zawęzić listę najlepszych zdjęć na podstawie wyrazu twarzy, kąta fotografowania i ogólnej najlepszej jakości.

Fotografowie często oferują masowe ilości każdego zdjęcia, które robią, ale ja dbam o to, aby wybrać dokładnie odpowiednie zdjęcia do perfekcyjnej edycji. Wierzy w wysoką jakość kontra dużą ilość zdjęć, jeśli chodzi o fotografowanie dzieci. Wybranie najlepszych zdjęć i ich perfekcyjna edycja wymaga czasu i poświęcenia. Więcej nie zawsze jest lepsze, jeśli chodzi o ilość zdjęć, które otrzymasz.

Fotografia noworodkowa w Krakowie, jest super wygodne i zapewnia doskonałą jakość. Od rezerwacji sesji do dnia sesji fotograficznej robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić dobre doświadczenie. Co najważniejsze, otrzymujesz tylko najlepsze zdjęcia.